ImageZbog pomanjkanja prostora, određena mjesta su možda (slučajno) pomaknuta. :)

Ukoliko netko ima primjedbe, pohvale i ostale komentare (ovo se ne odnosi na S56A :) ) može ih slobodno poslati ovdje. Visoki odbor (op.p. jer nalazi se u potkrovlju) sa 17-tero članova će nakon povratka iz inozemstva sve ozbiljno razmotriti.

Hvala na pažnji!

 

Otvoreno prvenstvo Hrvatske u ARGu

Šijana, Pula 15.05.2005

Individualni rezultati na   3.5 MHz

Kategorija M15

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Deni Baniček

3

0:31:48

PU

2.

Patrik Vrbanić

3

0:38:25

MEĐ

3.

Luka Bahun

3

0:41:46

MEĐ

4.

Mauricio Vidulin

3

0:44:32

PU

5.

Danijel Peruško

3

0:46:47

PU

6.

Stefan Weidlich

3

0:47:30

PU

7.

Dario Petričić

3

0:52:55

BJ

8.

Vedran Oreški

3

1:12:48

LUD

9.

Tino Ban

3

1:35:44

KMD

10.

Boris Magić

3

1:43:22

LUD

11.

Tomislav Kmač

2

0:55:52

PU

12.

Zvonimir Šafran

2

1:05:15

KMD

13.

Valentino Žulj

2

1:35:36

KMD

Kategorija M19

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Ivan Janušić TIOŠ

4

0:47:54

MEĐ

2.

Kristian Brenko

4

0:59:46

PU

3.

Tihomir Despetović

4

1:04:03

BJ

4.

Ivan Perčić

4

1:26:58

MEĐ

5.

Mislav Topolnjak TIOŠ

4

1:28:47

MEĐ

6.

Vanja Hećimović

4

1:36:17

MEĐ

7.

Marko Jančec TIOŠ

4

1:40:25

MEĐ

8.

Mišo Paunović

3

1:18:01

KMD

Kategorija M21

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Miloš Ilić

5

0:41:11

PU

2.

Robert Orehoci

5

0:47:31

DX

3.

Mario Lukavečki

5

0:54:11

BJ

4.

Mitja Štrman

5

0:57:52

ORM

5.

Žarko Horvat

5

1:06:35

LUD

6.

Mitja Lukner

5

1:06:43

ORM

7.

Željko Ilić

5

1:09:18

PU

8.

Alen Šajina

5

1:11:40

PU

9.

Damir Dokladal

5

1:20:38

BJ

10.

Igor Sirotić     9A3AXX

5

1:30:12

PAZ

11.

Hrvoje Horvat     9A6XX

5

1:47:53

PAZ

12.

Marko Češić     9A6NCM

4

1:25:01

PAZ

13.

Marko Jelavić

0

0:08:41

KMD


Kategorija M40

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Vladimir Vinko

4

0:46:17

MEĐ

2.

Igor Brenko

4

0:47:57

PU

3.

Vlado Šćur

4

0:50:24

PU

4.

Dražen Janžek TIOŠ

4

0:53:44

MEĐ

5.

Slavko Sopina     9A6RWF

4

0:57:07

DX

6.

Branko Kosar

3

1:54:01

BJ

Kategorija M50

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Željko Belaj

4

0:54:02

BJ

2.

Branimir Vinko

4

0:58:49

MEĐ

3.

Zvonimir Makovec

4

1:08:15

MEĐ

4.

Petar Miličić

2

1:51:14

DX

Kategorija M60

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Mišan Božinović

4

0:58:47

KMD

2.

Branko Vidović

4

1:06:43

BJ

Kategorija W15

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Ana Filip

3

1:09:58

LUD

2.

Željka Biškup

3

1:25:23

LUD

3.

Anita Žerjav

3

1:28:44

MEĐ

4.

Sabina Crnčević

2

0:58:31

PU

5.

Samanta Kraljić

2

1:14:04

MEĐ

6.

Petra Rački

2

1:15:15

BJ

7.

Tena Kovačić

2

1:33:47

LUD

8.

Patricija Mesarić

2

1:38:59

MEĐ

9.

Ivana Mlinar

2

1:47:40

BJ

Kategorija W19

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Tijana Živko

4

1:19:04

PU

2.

Marinela Grgić

3

1:40:49

KMD

3.

Aleksandra Zrna TIOŠ

1

1:23:14

MEĐ

Kategorija W21

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Željka Krupka

4

0:57:01

BJ

2.

Marija Šubert

4

1:01:48

LUD

3.

Mirela Kukić

4

1:13:59

PU

4.

Kristina Giacometti

4

1:25:41

BJ

5.

Anamarija Kosar

4

1:26:01

PU


Kategorija W35

Plasman

Ime, Prezime, Znak

TX

Vrijeme

Team

1.

Ljiljana Brenko

4

1:53:14

PU

Timski rezultati na   3.5 MHz

 

Plasman

Tim

Bodovi

 

 

1.

RK «Arena Pula» Pula, 9A1ACD

67

 

 

2.

RK MEĐIMURJE

60

 

 

3.

RK «N.TESLA» Bjelovar 9A1GIJ

54

 

 

4.

RK «LUDBREG», 9A1EZA

34

 

 

5.

RK «KMT DUBRAVA», 9A1KMT

26

 

 

6.

HRVATSKI DX KLUB, 9A1A

13

 

 

7.

RK «ORMOŽ», S59DIQ

3

 

 

8.

RK «PAZIN», 9A7P

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
Joomla templates by a4joomla